محصولات گروه صنایع غذایی معینی پور

مشخصات محصول

کد محصول: ۱۰۰۳
وزن خالص: ۱۰۰ گرم
تعداد در کارتن: ۲۰ عدد
با پسته فضایی!

کلوچه خرمایی

صنایع غذایی معینی پور اولین تولید کننده کلوچه خرمایی در ایران و در اصل و اساس طراح اولیه و مخترع این میان وعده لذیذ و مغذی است.
ما در تهیه این کلوچه به کیفیت مواد اولیه آن بسیار حساس هستیم . دلیل این حساسیت این است که گروه اصلی مصرف کننده کلوچه خرمایی کودکان و آینده سازان این کشور هستند. ما کلوچه خرمایی را از مرغوب ترین آرد گندم نول و تخم مرغ پاستوریزه و خمیر خرمای درجه تهیه می کنیم.
از خرمایی استفاده می کنیم که سرشار از مواد معدنی و دارای رتبه بالای ارزش غذایی باشد. به همین دلیل کلوچه خرمایی تولید صنایع غذایی معینی پور میان وعده ای کامل با ارزش غذایی بالاست.

کیک دانمارکی

کیک دانمارکی با طعم جادویی از خانواده شیرینی های لایه دار است که در صنایع غذایی معینی پور با مواد اولیه با کیفیت تولید شده است.
لایه رویی کیک نارگیلی می باشد و درون کیک با لایه ای از شکلات پر شده است. این شیرینی سرشار از مواد غذایی و بسیار خوشمزه و پر طرفدار است.
ما در صنایع غذایی معینی پور این محصول را در بسته بندی شفاف ارایه می کنیم تا اندازه آن مشخص باشد و رنگ شیرینی نشان دهنده کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن باشد.

کیک دانمارکی

کد محصول: ۱۰۰۴
وزن خالص: ۷۰ گرم
تعداد در کارتن: ۲۰ و ۳۰ عددی
شکلات سیاهچاله ای

پیراشکی کرم دار

کد محصول: ۱۰۳۵
وزن خالص: ۷۰ گرم
تعداد در کارتن: ۲۰ و ۱۲ عددی
با طعم سیاره

دونات مغز دار یا پیراشکی:

دونات مغزدار در صنایع غذایی معینی پور با تکنولوژی روز نان های حجیم تولید می شود و با فرمولاسیون خاص صنایع غذایی معینی پور مواد داخلی دونات تولید می شود.
این مواد که ظاهری مارمالاد شکل دارند در مسیر تولید به گونه ای به درون دونات یا پیراشی تزریق می شوند که پس از تزریق امکان سرریز نداشته باشند.
دونات مغز دار یا پیراشکی صنایع غذایی معینی پور با ارزش غذایی بالا و سرشار از مواد معدنی با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید می شود.

دونات ساده

دونات ساده در صنایع غذایی معینی پور به شکل حلقوی و با به روز ترین تکنولوژی نان حجیم تولید می شود. مواد تزیینی روی آن با فرمولاسیون خاص در صنایع غذایی معینی پور تهیه می شود.
این مواد طعمی به یاد ماندنی به ارمغان می آورد و ظاهری زیبا به دونات می دهد.
دونات ساده صنایع غذایی معینی پور یکی از پر طرفدار تریk محصولات صنایع غذایی معینی پور است که جایگاه بسیار خوبی در سبد تغذیه خانواده های ایرانی برای خود باز کرده است.

دونات شکری

کد محصول: ۱۰۴۱
وزن خالص: ۶۰ گرم
تعداد در کارتن: ۱۲ عددی
با شکر شهاب سنگی